SAMOLEPKY NA ZEĎ

Samolepky na zeď

Vybrat si můžete z naší široké nabídky více než 300 návrhů samolepek od nejoblíbenějších květinových motivů, přes zvířecí, moderní a designové až po dětské motivy a lidské postavy.
Samolepky a samolepící dekorace na zeď můžete umístit nejen na stěnu, ale díky novým technologiím a trendům můžete oblepit skleněná okna i dveře, zrcadla, dřevěné povrchy, lakované kuchyně, lamino nebo pvc, výlohy i auta . V našem shopu si vybere skutečně každý.

Design na zeď jako samolepky, samolepící dekorace na zeď jsou doslova módní vlnou, která zaplavila nejen designérská studia, ale natrvalo se uvelebila v našich bytech, domech, dětských pokojích, kancelářích, restauracích, ateliérech či obchodech. Samolepky na zeď dokáží proměnit váš pokoj k nepoznání, dodá mu na originalitě, místnost zútulní. Výběr samolepky bychom mohli přirovnat k výběru šperku či oblečení. Musí se líbit majiteli, oslovit jej, musí v interiéru "sedět" a zároveň se necháváme ovlivnit i módními vlny. Ano, i samolepicí dekorace navrhujeme podle požadavků na moderní design. Na druhou stranu umožníme našim zákazníkům vtisknout samolepce duch budoucího majitele, proto dekorace vyrábíme na míru dle výběru velikosti, barev i typu designu.